KU-HA – Materiały Budowlane

Godziny otwarcia
pon.-pt. 7-16
sob. 7-12

Adres
66-400 Gorzów Wielkopolski,
ul. Grobla 30

Telefony
608 651 653
796 380 098

Slider

PROMOCJE

PROMOCJA NA MINERALNĄ ZAPRAWĘ KLEJĄCĄ DO STYROPIANU- MANFACH KS!

OPIS PRODUKTU:
Mineralna zaprawa klejąca ogólnego przeznaczenia o wytrzymałości na ściskanie kategorii CS IV i przyczepności 0,25 N/mm2. MANFACH KS można wykorzystać do wyrównywania powierzchni ścian przed klejeniem płyt izolacyjnych, mocowania płyt styropianowych, wykonywania powłok  tynkarskich.

WŁAŚCIWOŚCI:
MANFACH KS  jest proszkową zaprawą klejącą w kolorze szarym, składającą się z cementu portlandzkiego, kruszyw mineralnych, dodatków modyfikujących poprawiających parametry robocze kleju oraz jego przyczepność do podłoży mineralnych.

 

CENA ZA OPAKOWANIE 25 KG - 12,90 BRUTTO

PROMOCJA NA MINERALNĄ ZAPRAWĘ KLEJĄCO - ZBROJĄCĄ DO SIATKI MANFACH KU!

OPIS PRODUKTU:
Mineralna zaprawa klejąco-zbrojąca o wytrzymałości na ściskanie kategorii CS IV i przyczepności 0,25 N/mm2. Poza ociepleniowymi układami systemowymi, produkt MANFACH KU można wykorzystać do zatapiania siatki (np. AKE 145) a także stosować jako warstwa pod tynki cienkowarstwowe.

WŁAŚCIWOŚCI:
MANFACH KU jest proszkową zaprawą klejącą w kolorze szarym, składającą się z cementu portlandzkiego, kruszyw mineralnych, dodatków modyfikujących poprawiających parametry robocze kleju oraz jego przyczepność do podłoży mineralnych. 

CENA ZA OPAKOWANIE 25 KG - 15,95 BRUTTO

Close Menu