KU-HA – Materiały Budowlane

Godziny otwarcia
pon.-pt. 7-16
sob. 7-12

Adres
66-400 Gorzów Wielkopolski,
ul. Grobla 30

Telefony
608 651 653
796 380 098

Slider

SYSTEMY KOMINOWE

Systemy kominowe NIKO zostały zaprojektowane tak, by bezpiecznie odprowadzać spaliny i dym z różnego rodzaju urządzeń grzewczych. Nasze systemy zbudowane są z materiałów najwyższej jakości – ceramiki kominowej odpornej nawet na pożar sadzy, ale też na kwasowe skropliny, bardzo wytrzymałych pustaków keramzytowych, precyzyjnie dobranej izolacji oraz elementów stalowych ze stali szlachetnej, która odporna jest na wszystkie czynniki zewnętrzne. Oferujemy obecnie pięć rodzajów systemów kominowych, które stanowią zawsze optymalne rozwiązanie zarówno z punktu widzenia konstrukcji kominów, jak i ekonomii (budowa komina ceramicznego jest tańsze niż budowa komina tradycyjnego z cegieł).

System kominowy NIKO UNI przeznaczony jest do wszystkich typów urządzeń, a w szczególności do kominków i kotłów na paliwa stałe.

System kominowy NIKO KONDI to specjalistyczny komin do kotłów kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania, w szczególności do domków wielorodzinnych.

System kominowy NIKO LUFT to świetne i bezpieczne rozwiązanie do firm budowlanych i deweloperów, którzy budują domy wielorodzinne, instalując w każdym mieszkaniu odrębny kocioł z zamkniętą komorą spalania.

System kominowy NIKO DUO-MIX jest idealnym rozwiązaniem, gdy dwa piony kominowe usytuowane są obok siebie. System ten pozwala na połączenie dwóch różnych systemów w jednym dwuciągowym kominie np. NIKO UNI i NIKO KONDI.

Ponadto nasza oferta wzbogacona jest o systemy kominowe NIKO WENT z szeroką ofertą pustaków wentylacyjnych, które mogą towarzyszyć każdemu z powyższych systemów.

Każdemu klientowi zapewniamy szybkie i fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnego komina. Wszyscy nasi doradcy są w pełni do Państwa dyspozycji, niezależnie od pory dnia.

Serdecznie zapraszamy!

Close Menu